DERİ KULLANIM KLAVUZU

Derisse Deri'den almış olduğunuz ürünler tamamen birinci kalite derilerden ve modern teknikler kullanılarak üretilmiştir. Deri doğal bir ürün olduğundan, yağmur, güneş, nem gibi hava şartlarından etkilenebilmektedir. Deri üzerinde görülen renk, gözenek, kalınlık farklılıkları veya küçük çizikler kusur olmayıp, satın aldığınız üründe doğal bir malzeme olan gerçek deri kullanıldığının kanıtıdır.

- Deri mont giyerken fular kullanılması boyun kısmına gelen yaka bölgesinde vücut teri tuzu ve yağından oluşabilecek leke ve yağlanmaları engelleyecektir.

- Deri montunuzu askıya asarken ağırlıktan dolayı sarkmalar ve esnemeleri önlemek için ceplerini boşaltınız. Omuzlarına uygun bir askıya asarak saklayınız.

- Deri montunuzu giydiğinizde vücut yapısında, kollarda, dirseklerde kırışıklık ve bozukluk olabilir. Bunlar derinin doğal halinden dolayı normal bir durumdur. Üretim hatası değildir. Bu kırışıklıklar askıya asıldığında düzelebilir yada garantimiz altında ütülenebilir.

- Deri montunuz, masa başında çalışırken dirseklerin masaya temasında sürtünmeden dolayı deforme ve renk bozuklukları meydana gelebilir. Çalışırken giymemeye özen gösteriniz.

- Deri ürünlerinizi direkt güneş ışığında bırakmayınız. Bu durum renk solmasına sebep olur.

- Deri ürünlerinizi kolonya, saç spreyi, parfüm ve makyaj malzemesi gibi dış etkenlerden koruyunuz. Bu durum renk açmasına ve bozulmalara sebep olur.

- Deri montların doğal, otantik ve üretim özelliğinden dolayı her parçasının aynı renkte olması mümkün değildir.

- Deri ürünlerinizi, ıslandığında yada yağmur suyuna maruz kaldığında ısıtıcıların yanına yaklaştırmayınız, oda sıcaklığında kurutunuz.

- Deri ürününüzün tamiri için bize danışmadan herhangibir işlem yapmayınız. Bakımı için kendiniz müdahale etmeden profesyonel destek alınız.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.